“Më lër të…”, pas videos intime, Fifi i drejton kërkesën Florit

Një ditë më parë kantautori shqiptar Flori Mumajesi publikoi një video ku shihej në momente delikate me këngëtaren e njohur si Fifi.

Dyshja shiheshin teksa shkëmbenin puthje, prekje dhe  përqafime që shtonin dyshimet në lidhje me marrëdhënien që ka mes tyre.

Ditën e sotme, Filloreta Raçi ka publikuar një foto ku shkruan: Më lër të marr frymë nga fryma jote! Mos vallë i drejtohet Florit kjo kërkesë kaq e ndjerë?!