Me pak të ftuar, këngëtarja martohet në fshehtësi, por shoqet e tra.dhëtojnë, nxjerrin foto nga ceremonia

Këngëtarja e njohur shqiptare, Hersi Matmuja ditën e djeshme i ka dhënë fund beqarisë në një ceremoni intime, mjaft të realizuar.

Nga pamjet e publikuara në rrjetet e saj sociale, këngëtarja ka zbuluar se ceremonia e dasmës është zhvilluar në Puglia të Italisë dhe të pranishëm kanë qenë një numër i vogël të ftuarish.

Ceremonia ka nisur me altarin dhe më pas ka vazhduar në një ambient tjetër ku çdo gjë duket të jetë perfekte.

Hersi ka zgjedhur të veshë fustane të thjesht, të cilët i përshtaten shumë me look-un e saj.