Me thithkat fushë, Manjola Nallbani ekspozohet më shumë seç duhet

Manjola Nallbani ka postuar disa foto në profilin e saj në instagram, me mbishkrimin ‘ Një mbrëmje me klas ‘, në foto Manjola duket se ka veshur një fustan ngjyrë blu safiri.

Por ajo që bie në sy, midis ngjyrës blu dhe bukurisë së Manjolës, është dhe fakti që ajo nuk ka veshur reçipeta poshtë fustanit të saj.

Mungesa e tyre, bën që thithkat e gjoksit të Manjolës të duken mbi fustan, dhe t’i japin asaj një pamjë provokuese.

Pavarsisht moshës, Manjola duket se është mjaft në formë, dhe mund të shtojmë edhe mjaft joshëse.