Meri paralajmëron këtë shenjë: Rregulloni gabimet, jeni rrethuar nga…

Astrologia e njohur Meri Shehi ka publikuar horoskopin për ditën e nesërme, ku thotë se shenjat duhet të bëjnë shumë kujdes.

Veçanërisht Shigjetari që është në një periudhë kritike.

“Keni nje gabim qe i perdorni njerezit per mos tu ndier bosh dhe i lini me pas. Rregulloni ndjenjat dhe kuptoni qe jeni rrethuar nga njerez qe ju duan vertete. ka ardhur koha ti hiqni dyhsimet. Tashme duhet te perqendroheni ne karrierre”, shkruan Meri.