Meri Shehu paralajmëron ndryshime të mëdha në jetën tuaj, ja ç’do u ndodhë sot

Dashi

Duket sikur cdo gje ka mbetur mbrapa ku jeni zhytur ne nje bote ndjenjash nga e cila nuk po shikon qarte rrugen dhe drejtimin qe duhet te merrni

Demi
Fantazia ka filluar te beje punene e vete tek ju qe ndoshta jeni lodhur me moton jep me te miren nga vetja Ka ardhur momenti te doni cdo gje pervec te vertetes qe ju lodh

Binjaket
Sot do peshkoheni per mrekulli dhe do fantazoni qe tashme e keni arritur ate qe doni ne jeten profesionale dhe ne jeten personale Ne fakt jeni large destinacionit te duhur

Gaforrja
Ne rrugen tuaj jane mbledhur shume figura dhe krijesa qe duket sikur interesoheni per rrugetimin tuaj Por ne fakt interesohen per roberimin tuaj

Luani
Nje Luan mund te kuptoj vetem realitetin e zjarrte ate qe e cliron nga mbytja Por sot rruga e tij kalon shume prane mbytjes sentimentale

Virgjeresha
Do qendroni stoik perball kengeve dhe fjaleve te bukura Ndoshta krijesat e magjishme nuk do ja dalin dot sot me ju Vetem nese ju pelqen nje aventure

Peshorja
Mund te shpetoni nga nje komplikim ne marrdhenie me te tjeret qe mund te kete baze ekonomike apo pasioni Ne te vertete jeni ne vorrbullen e Vermudhes

Akrepi
Ne detin e ndjenjave ju sot mund te fitoni konkursin kush eshte me i shumtuari Por nese nuk e keni bezdi mund te vazhdoni perpara me sukses

Shigjetari
Mund te mendoni sot se dicka po ndodh ne ambjentin apo shtepine tuaj Nje energji e cuditshme ju ka ngaterruar vendimet dhe planet

Bricjapi
Nese do ju duhet te zgjidhni midis nje sirene dhe nje Bretkose sot ju mund te zgjidhni bretkosen Kjo eshte e sigurt pasi jeni shume tokesore kallamishte kete periudhe

Ujori
Duket sikur keni kaluar nje periudhe me ndricim dhe tashme prisni nje mundesi per te fituar lojen ne aspekte te rendesishme ekonomike e personale

Peshqit
Dita ka shume rendesi per ju Dielli dhe Shume planete do bejene qe ju te keni nje periudhe shume interesante Ne rast dobesie mund tju marri rryma ne vend te gabuar