“Merruni me b*let tuaja”! Sherr i tu.rpshëm në studio, Salianji merr flakë pasi Peza i kujton…

Ka shpërthyer “sherri” në “Open” të moderatores Eni Vasili, teksa në lidhje direkte nga selia blu po e mori fjalën ish-deputeti Ervin Salianji.Sapo nisi të flasë për protestës, Salianji u ndërpre nga analisti Alfred Peza, i cili e ngacmoi për çështjen “Babale” dhe paraqitjen e tij në gjyq.

“Shiko “Babalen”. Me Babalen je mësuar ti”, tha Peza.Ndërsa Salianji iu përgjigj ashpër duke thënë: “Po të jem në studio të them edhe më shumë., Të iku ministri ty! Ju merruni me b*let tuaja”.

Lexo edhe: