Mësoi vdekjen e mikut të saj, modelja seksi nuk përmbahet, ja çfarë poston

Lauren Goodger eshte nje modele britanike e cila se fundmi ka bere te ditur se virusi i ri i ka marre jeten edhe mikut te saj.

E trishtuar, ajo ka shprehur ngushëllimet në Instagram për mikun e saj 28 vjeç, Spud, i cili humbi jetën këtë jave nga koronavirusi, pasi u infektua në spital.

E dëshpëruar nga ngjarja, 33 vjeçarja i bëri thirrje ndjekësve të saj të qëndrojnë në shtëpi duke theksuar se Covid-19 nuk është shaka.

“U prehsh në paqe Spud. Virusi është i vërtetë, dhe po përhapet. Ju lutem qëndroni në shtëpi njerëz.” shkruan ajo.