Meta largohet nga Tirana dhe jep mesazhin e fundit b.ombë për RamënPresidenti Ilir Meta ka zgjedhur ta kalojë këtë fundjavë jo larg Tiranës.Në fshatin Vishnje, kreu i shtetit ka kaluar të shtunën plot diell.Në një postim në rrjetet sociale, ku publikon edhe këtë foto, Meta jep edhe një mesazh, se fundjava i ka shërbyer edhe për reflektim, mesazh qe i shkon situates se acaruar politike qe ka ardhur pas shembjes se Teatrit.

“Një e shtunë në Vishje, plot diell, relaks dhe reflektim”.