Modelja heq mbathjet, zbret te shkallët, hap fustanin dhe bën gjestin provokues (FOTOT)

Fotot provokative te saj marrin menjehere vemendje dhe shume reagime ne rrjetet sociale.

Ziza Pajaziti, modelja kosovare, ka hedhur në Instagram një tjetër imazh të nxehtë.

Ajo ka realizuar një set të bërë te Muzeu i Kosovës, por, veshur me një fustan shumë të hapur pa të brendshme dhe nuk i lë shumë vend imagjinatës.