Modelja shqiptare poston foton e paimagjinueshme për Shën Valentinin, provokon nga kuzhina veshur vetëm me…

Aurela Hoxha është një nga modelet shqiptare më te komentuara dhe te pelqyera.

Mjaft aktive në rrjetet sociale dhe shpesh poston foto provokuese.

Së fundmi ajo ka pozuar e veshur vetëm me të brendshme dhe më një paruke në kokë.

Aurela ka dale në kuzhinë duke prerë domatet dhe kete pershendetje e ka per festen e Shen Valentinit.