Moderatorja 56-vjeçare habit pushuesit, shfaqet seksi me…

Moderatorja aq e famshme dhe e njphur Maria de Filippi ka shumë fansa. Ndonëse është 56 vjeçe, prezantuesja e “Amici”-t i ka habitur të gjithë pushuesit me format e saj trupore. Teksa ka qenë duke pushuar në Ansedonia, ajo është fotografuar nga paparaci e veshur me bikini.

56-vjeçarja duket në super formë e veshur me një palë bikini që i tregon fizikun e palestruar.