Moderatorja e njohur i çudit të gjithë: Mashkullit duhet ti vijë era djersë

Ajo shpesh me deklaratat e saj pushton mediat online.

Këtë radhë, më shumë sesa për trupin e saj, Qëndresa Krelani është komentuar për një deklaratë të çuditshme.

Komentatorja sportive e parë femër në trojet shqiptaret, Qëndresa Krelani, motra e këngëtares Flaka Krelani do të jetë e ftuara e nesërme e ‘Xing me Ermalin’.

Në promon e emisionit, ajo ka bërë një deklaratë vërtetë befasuese në lidhje me meshkujt duke i surprizuar të gjithë.

‘Nuk më pëlqejnë meshkujt e bukur. Bukuria është për femra. Mashkullit duhet t’i vijë era djersë’, tha Qëndresa.

Kjo gjë ka shkaktuar mjaft të qeshura në publik dhe jo vetëm.

Shikoni videon ketu