Moderatorja seksi e sportit shqiptar jep lajmin e papritur

Një gjest shumë i vecante dhe emocionues vjen nga moderatorja sportive shqiptare, Qëndresa Krelani. Kjo e fundit nëpërmjet faqes zyrtare ka bërë një status ku shkruan se është e gatshme të marrë përsipër pazaret e të gjitha nënave që nuk mund të dalin nga shtëpitë e tyre për shkak se kanë fëmijë.

“Për të gjitha femrat të cilat jetojnë vetëm me fëmijët e tyre dhe për shkak të situatës, nuk kanë mundësi të largohen nga shtëpia apo ti lënë fëmijët vetëm.21272731_10155797762996318_1669783939843611626_o

Më kontaktoni në privat. 5 ditë të javës jam në shërbimin tuaj për të kryer çdo nevojë që keni. Çdo obligim ditor që keni kryer deri tani, për shkak të situatës që nuk mund të lëvizni, ju kryej unë. Me mundësitë e mia. Me kontaktoni në privat.”, shkruan Krelani.

rtr

87298962_10158359197166318_4030373490677776384_o jklp knl 70935826_10157894910511318_6241551890224513024_o 60149991_10157520326356318_2587702836468908032_o jk '