Momente paniku, panik e britma në avion. Policia nxjerr jashtë 20-vjeçarin

Nje video ku duken disa momente t.merri ne avion, po qarkullon ne mediat sociale qe dje.

Raportet e mediave thone se nje pasagjer 20 vjecar u nxor jashte nga forcat e policise.

Gjithcka ndodhi ne fluturimin e Ryanair, kur pasagjeri Rafik Boutiche akuzoi policine portugeze se e kishte dh.u.nuar, duke i lenduar doren, qafen dhe kycin e kembes.

Nderkohe qe sipas mediave te huaja qe raportojne lajmin, ai akuzohej se ne momentin e ngjitjes ne avion kishte g.rushtuar nje stjuardese, gje qe ai nuk e pranon ta kete bere. Ai tha se vetem i kerkoi asaj te ulej ne nje vend tjeter qe ishte i lire, por me pas u rrethua nga policia.

1234