Momente romantike në jahtin luksoz, nipi i Enver Hoxhës puthje e përqafime me gruan

Nje video romantike na vjen nga këngëtarja Rezarta Shkurta me partnerin e saj e cila ndodhet me pushime në jug të Shqipërisë.

Pak ditë më parë, ajo publikoi një foto, me të cilën zbuloi se përveç familjes e shoqëronte dhe mikesha e saj, Aulona Musta.

Ndërsa, së fundmi Rezarta ka postuar një video nga jahti luksoz, ku ka treguar disa momente intime pranë bashkëshortit, Ermal Hoxha, nipi i ish-diktatorit Enver Hoxha.

Ata shfaqen herë pas here duke u puthur dhe përkëdhelur me njëri-tjetrin. Gjithashtu vihet re pranë çiftit edhe vajza e tyre Hera.