“Mos bëfsh kurrë hajër në jetë”. Pas Rozanës, Dojna Mema bie pre e grabitjes, ja ç’i vodhënModeratorja Dojna Mema ka rrëfyer me anë të një video në Instagram se i kanë vjedhur pasqyrën e makinës. Në një tjetër video Dojna pyet gjyshen e saj se çfarë ka për t’ thënë atij që vodhi pasqyrën, ndërsa kjo e fundit i uron që mos bëjë kurrë hajër në jetë.Pak ditë më parë, Rozana Radi bëri publik rastin me audio dhe video se si një lypës i kishte vjedhur një shumë parash në biznesin e saj të veshjeve, së fundmi pre e grabitjes ka rënë edhe moderatorja Dojna Mema.