“Mos gjykoni”. Sara Hoxhën e lë shtatzënia me ‘pasoja’, nxjerr foton dhe befason fansatAta së shpejti pritet të bëhen prindër të një vajze. Bëhet fjalë për reperit Ledri Vula dhe bukuroshes Sara Hoxha.Tashmë, Sara nuk e fsheh dot më barkun e rrumbullakosur dhe në Instagram s’mungojnë pozat e shumta ku vërehet qartë ndryshimi në trup. Madje, shtatzënia ka bërë të vetën dhe e ka lënë partneren e reperit me disa “pasoja”, siç është nepsi i paparë që ajo tashmë ka.Vetë Sara ka treguar në një postim në InstaStory se është e aftë ta përfundojë e vetme një kuti me ëmbëlsira. “Mund ta përfundoja këtë të gjithën vetë! Mos gjykoni”- shkruan ajo krahas postimit. Epo, i ka shtatzënia këto!