Mos u bëni xhelozë… por shikoni super vilën e këngëtarit tuaj të dashur

Kjo është shtëpia luks e kengetarit te njohur, Justin Bieiber.

Kjo shtëpi turistikeështë në shitje dhe ju mund ta bëni tuajën për vetëm 4 milionë £.

E vendosur vetëm pak metra larg qytetit të Chester, Helsby Hill është një pronë me dy hektarë dhe përfshin një pishinë dhe një fushë futbolli.

Kjo është shtëpia ku 25-vjeçari ka qëndruar ndërsa performonte në Manchester Arena gjatë turneut të tij në botë.

Interiori I brendhshëm përzien dizajnin minimalist me një skemë të guximshme ngjyrash, duke përfshirë një dhomë të ndritshme lojrash ngjyrë blu, të kompletuar me një tavolinë futbolli dhe një tryezë ngrënie rozë, në kuzhinë. Ka pesë dhoma gjumi, si dhe dhoma private për stafin

 

Blerësi me fat do të ndihet i sigurt me teknologjinë më të lartë të sigurisë, duke përfshirë dyert pa çelës dhe njohjen e gjurmëve të gishtërinjve.