‘Mos u dorëzo’/ Basha merr mesazhin e fortë për ditëlindje, festoka në një ditë me…

Kreu i PD, Lulzim Basha feston sot ditëlindjen.

Ai e paska në një ditë me Sali Lushën, ish badigardi i Sali Berishës dhe njëkohësisht babai i reperit të njohur Arkimed Lusha, që njihet me emrin e artit, S.tresi.

E këtë urim që lezoni më poshtë, e ka postuar vetë Stresi, në fakt ai që i menaxhon faqen, sepse vetë këngëtari ndodhet në b.urg.

“Sot dy persona të rëndësishēm festojn ditëlindjen. Ju uroj gjithë të mirat! Gëzuar dhe mos u dorzo!!”