“Mos u q* me k*rva”, pas ndarjes vajza hakmerret në mënyrën më të turpshme me ish-të dashurin

Një 29 vjeçare ka zgjedhur më mënyrë të turpshme për t’u hakmarrë nga i dashuri i saj me të cilin pak ditë më parë ishte ndarë.

Ajo pasi pa se ai tashmë kishte filluar të flirtonte më të tjera, e paralajmëroi se do t’i postonte në rrjet  foto të tij nu*o, por ai i tha ta bënte nëse donte, dhe më pas të mbante përgjegjësi para ligjit.

Nëna e tre fëmijë, nga Anglia, i ka postuar disa foto të tij në vaskë, por më pas është arrestuar.

Para oficerëve të policisë ajo ka thënë se nuk e mendonte kaq të madhe këtë histori, dhe se thjeshtë kishte dashur të hakmerrej prej tij.

Ndërkaq djali tregoi se ata kishin qenë të lidhur  për katër muaj, pasi ishin njohur në Facebook, por ishin ndarë pasi ajo kishte filluar të behën e fiksuar dhe shumë posesive./ Përshtati ShkodraNews/