“Mu morr fryma dhe u rritën rrahjet e zemrës”/ Ermal Fejzullahu an.kthin dhe tme.rrin kur mësoi seKëngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu në një intervistë për emisionin “Prive” ka rrëfyer një ngjarje shumë të keqe të jetës së tij.Ai ka kujtuar një ndodhi të fr.ikshme që i kishte ndodhur në vitin 2015.“Do këndoja në një dasmë në Prishtinë. Gjithë ditën ndihesha shumë keq. Para se me dal në skenë, mu duk sikur mora su.lm në zemër, mu mor fryma dhe fillova të kem rrahje shumë të shpejta të zemrës. Nuk e kisha prej emocionit. I thashë një djali që punonte aty që nuk isha mirë. Më dërguan shpejt në spital dhe pasi mora mjekim u riktheva në dasmë se dasma bëhet një herë në jetë. Pas gjashtë muajsh kuptova që kisha pasur s.ulm p.aniku. Fillova të merrem me veten, me e qetësu veten, duke i marrë gjërat shtruar,”- tregoi Ermali.