“Mund të thurni prapaskenën më të egër dhe të pashpirt”, lajme të këqija për ju sot

Dashi
Ju do jeni prototip i ftohjes ne nje lidhje dhe zemer gur perball ndjenjes se partnerit tuaj apo fillimit te nje lidhje mbi baza te forta apo mbi vlera

Demi
Do jeni shume grykes ne ceshtjet ekonomike dhe nuk do toleroni aspak mjafton qe te permbushni kerkesat dhe deshirat tuaja Jeta e tjeterit nuk ju intereson fare

Binjaket
Nga te kendshem dhe me shume energji do beheni shume me teper siperfaqesor sec duhet dhe do jeni as perjashtues sa nuk besoj se do kete njeri tju marri seriozisht

Gaforrja
Mund te thurrni prapaskenen me te eger dhe te pashpirt ndaj kundershtareve tuaj dhe nuk do ndjeni aspak faj per ate qe mund tu ndodh te tjereve

Luani
Do jeni shume kerkues dhe shume i ftohte me kedo qe kerkon tju afrohet si ne rrethin e shoqerise ashtu edhe ne jeten personale Madje askush te mos tentoj tju afrohet se mund ta beni meze per raki

Virgjeresha
Ju do tregoni dominance dhe force ne luften per pushtet dhe kryesim ne kariere dhe do ti beni te keqen cdo kundershtari nese ju jepet mundesia I keni mprefur mire thikat

Peshorja
Do jeni bisedues te ftohte dhe dipllomate te rrezikshem sidomos nese ju preken interesat tuaja Kjo mund te beje qe te ngateroni shume vende e njerez nese ju jepet mundesia

Akrepi
Perball kerkesave tuaja shpirterore e materiale do mbizoterojne ato materiale ne kuptimin qe nuk do jeni aspak te ndjeshem ne thellesi ne ceshtjet erotike Keni nje prapaskene te eger ne karriere

Shigjetari
Do ti jepni fund nje lidhjeje pa pike mendyshje dhe shume te ftohte per ta rishikuar edhe nje here mundesine e bashkimit Thjesht do ndaheni

Bricjapi
Ne lidhje me punen do beni manavora te rrezikshme ne kuriz te te tjereve dhe nuk do ju vij aspak keq cfaredo qe tu ndodh kolegeve tuaj Madje do jeni ju shkatare ti heqin nga puna

Ujori
Ne jeten erotike do beheni papritur shume te ftohte dhe manipulues dhe me shume lidhje paralele pa asnje hezitim dhe pa asnje kriter

Peshqit
Do beheni nje figure jo shume e dashur ne familje duke mos perfillur askend dhe duke u sjell shume ftohete dhe me deshiren per ti nenvleftesuar te afermit