Nuk mbahet Nard Ndoka, sh.an rëndë kreun e Komisionit Europian: Pij.anec dhe LGBT

Nard ndoka ka shpërthyer në of.endime ndaj Juncker.

Pas takimit me Ramën, ai e ka cilësuar komisionerin si pi.janec.

Në një postim në Facebook Ndoka e quan politikanin 64-vjeçar “pijanec” dhe “me tendenca LGBTI”, pasi ky i fundit puthi në faqe kryeministrin Edi Rama gjatë një konference për media ditën e djeshme në Bruksel.

Sulmi i Ndokës vjen pasi Juncker shprehu hapur mbështetjen e tij për çeljen e negociatave për anëtarësim në BE, përgëzoi progresin e Shqipërisë me reformat dhe dënoi braktisjen e parlamentit nga opozita.

“Rëndë ky Juncker; pijanec dhe tendencë për lgbti! Të keqen e Knutit! Ky i din zgjedhjet lokale në Prill, pupu, mirë që nuk e kemi në Shtator!”.