Ndahet nga jeta nëna e aktorit të njohur

Dita e sotme ishte një ditë zie për familjen Imami.

Është ndarë nga jeta nëna e aktorit të njohur Artan Imami.

Mësohet se ceremonia mortore është kryer ditën e shtunë, ndërsa pritjet janë bërë sot dhe do të vijojnë edhe nesër në orën 10:30-13-30 dhe 17:00-20:00.

Artan Imami është një ndër aktorët dhe regjisorët më të njohur në vend.