Ndarja e bujshme në showbizz, reperi kapet duke puthur një femër pasi ish e dashura bëri deklaratën e fortë

Vazhdon te beje lajm zhvillimet ne jeten private te reperit te njohur Arkimed Lushaj.

Pak muaj pas ndarjes nga Keisi, deklaroi se po kërkon rikthimin dhe la të kuptohej se dasma mund të bëhet.

Madje edhe Keisi mori një hap drejt pajtimit ditën e djeshme kur deklaroi se artisti i saj i preferuar është S.t.r.esi.

Ndërsa sot “Iconstyle”, ka publikuar një video ku reperi shfaqet në club në shoqërinë e një vajze bukuroshe. Teksa ajo filmon veten dhe reperin në një moment ai e puth në faqe.

Megjithatë ende nuk dihet nëse vajza është thjesht ndonjë mikeshë apo ka diçka më shumë.