Ndjekësit kapin detajin sho.kues në foton e Alba Hoxhës, nuk i kursejnë komentet ndaj saj

Alba Hoxha eshte kthyer ne nje nga personazhet me te komentuara ne showbizin shqiptar.

Prej kohësh është përfolur për një lidhje të mundshme me Albi Nakon, por gjithmonë e kanë mohuar edhe pse janë fotografuar bashkë.

Ditën e djeshme, Alba martoi motrën dhe para dasmës postoi një foto në Instagram ku tregonte makeupin.

Por asnjë nuk e kishte mendjen tek make up i saj sepse ndjekësit e kishin mendjen tek fustani i balerinës duke kapur një detaj.

“A spot rrin shum i madh ky fustani”- shkruante një komentues.

“Shum bukuroshe si gjithmon, po fustani esht per Ciljeten”-komentonte një tjetër.

“Ca ka vesh kështu kjo kujt ja ka marrë borxh ndonjërës”- komentonte një ndjekës tjetër.

Disa të tjetrë e akuzuan edhe për fotoshop Albën, por në fakt e vërteta është se fustani ka një model të veçantë të cilin balerina e tregoi në foton pasardhëse.