Ndodh e papritura e Andin në Përputhen, heq dorë dhe Bora Zemani bën lajmërimin e bujshëm, por Tea…Prej disa ditësh Andi nuk është shfaqur më në studion e Përputhen, ndërsa u tha se ai kishte një problem shëndetësorë dhe se nuk kishte mundësi të ishte fizikisht në panel.Por në nisje të puntatës së sotme, moderatorja Bora Zemani zbuloi se Andi ka refuzuar komunikimet me produksionin, duke mos treguar nëse do të vijojë të marrë pjesë në program dhe të vazhdojë edhe takimet me Tean.“Nuk e dimë se çfarë ka ndodhur me Andin, çfarë e ka bërë të stepet, deri në këtë moment ka qenë shumë korrekt, serioz”, tha Zemani.

Ndërkohë, e pyetur rreth situatës në fjalë, Tea u shpreh: “Kam vazhduar komunikimin me Andin, kemi folur përmes Ëhats App-it, ka qenë goxha sëmurë, ka patur infeksion të rëndë në bajame. Do doja ta lija atë të fliste për hatërmbetjet me produksionin. Nuk dua të them fjalë në emër të tij.