Ndodh në Shqipëri/ I shumëkërkuari bën dasëm nën mbrojtjen e policisë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bere publik nje rast te pazakonte.

Nje i shumekerkuar nga policia jo vetëm që nuk i trembet këtyre të fundit, por organizon edhe ceremoninë martesore nën mbrojtjen e tyre.

Ai që e dërgon është një punonjës policie dhe ndër të tjera shkruan se, dasma organizohet sot në mbrëmje, ndërsa personi i përfolur është Tesilvano Basho.

Ja postimi i plotë i ish-kryeministrit:

I shume kerkuari ben dasem nen mbrojtjen e narkopolicise!

Lexoni mesazhin e policit dixhital. sb

Prsh zoti sali jam nje efektiv dhe te denoncoj rastin me te fresket qe kete shtet e ka mar lumi ,i shume kerkuari per vrasje dhe trafike narkotikesh Tesilvano Basho sot ben ceremonin e marteses i mbeshtetur nga shum kriminel te tjer qe kan terorizuar ruget e selenices dhe fshatrave perreth,kam informacion se dasma organizoet sot reth ores 21 ne mbremje , te ftuar jane te aferm te vajzes dhe te familjes te tij si dhe shume kriminel te tjer si llanajt dhe shok te tjer te shumt me precedent kriminal .Ky esht shteti jon i nderuar,nje shtet i pasigurt 100/ ku kriminelet dhe ato qe jan ne kerkim mund edhe te martoen shum thjesht si njerez normal .Faleminderit i nderuar.Dasma organizohet 50 metra larg nga stacioni i Policis.Informacion 100% i sigurt.Respekt per ty Doktor.