Në atë dhomë i dha fund jetë, ah sa trishtim, shqiptari që v.r.au burrin e kushërirës, merr vendimin ekstrem

I kishte marre jeten kusheririt te gruas dhe ishte a rrestuar, por shqiptari merr vendimin ekstrem dhe i jep fund jetes ne q eli.

Ngjarja e rende eshte shenuar dje ne b urgun e Koridhalos ne Greqi.

Mediat greke shkruajne se shqiptari 41 vjecar, emri i te cilit nuk eshte bere i ditur, ne rrethana m isterioze, u vetëv.ar.

41 vjecari ishte arrestuar pasi kishte v r are me th i ke kusheririn e gruas, ne familjen e te cilit kishte kohe qe jetonte.

Ngjarja ndodhi ne korrikun e vitit te kalur, gjate nje darke qe ai po hante me kusheririn e gruas dhe pasi kishte konsumuar ushqim dhe kishin pire a lkool, ata kishin nisur nje sherr qe perfundoi keq.
Mesohet se 41-vjeçari, kishte a kuzuar burrin e kusherires, se ishte i dh unshem me te dhe femijet, madje e kishte k e rcenuar se nese do vazhdonte ti rrihte, ai do i merrte me vete ne Shqiperi.

Ai rr embeu th iken dhe qelloi 38 vjecarin, qe me pas nderroi jete rruges per ne spital.

Skena dyshohet se u pa edhe nga femijet e kusherires qe ishin te pranishem ne ate moment.