Në festën e ditëlindjes së Luana Vjollcës paska pasur çudira, ja sa vjeç mbushi këngëtarja (PAMJET)

Moderatorja e cila i është dedikuar muzikës prej disa kohësh dhe ka publikuar disa këngë, më e fundit ishte ditën që ajo kishte ditëlindjen, dje, (2 gusht), Luana Vjollca mbushi 28 vjec.

Kjo u mësua nga numri i vendosur në dekorin që i kishin vendosur në festën e organizuar me familjen dhe miqtë e saj, detaje të së cilës i ndau edhe me fansat përmes Instastory.

Luana kishte veshur një fustan të shkurtër me një ngjyrë mjaft të ëmbël, që i shkonte jashtë mase.

Sic duket edhe nga videot që ajo ka publikuar në rrjetet sociale, në një moment kur kamarieri ka sjellë shampanjën, motra e saj Marina i ka kërkuar ta lagin, sic tek kënga e partnerit të kësaj të fundit, Getoarit, ku një frazë thotë “t’lagi me shampanjë”.

Edhe Getoari ka qenë i pranishëm në festë dhe ka kënduar këngë për kunatën.

lu17lu16lu15lu14lu13lu12lu11lu10lu9lu78lu7lu6lu5lu4lu3lu2lu1