Në mes të malit për xhirimet e këngës, Luana Vjollcës i paska ndodhur incidenti i padëshiruar (video)

Tani kënga e njohur ‘Moj bjondinë me sytë e zi’, vjen si bashkëpunim mes Luana Vjollcës dhe grupit TNT .

Edhe pse jemi mësuar me tingujt e këngës origjinale, tashmë do ta krahasojmë me një version të ri.

Sipas Luanës, ky bashkëpunim ka ardhur pas ftesës që grupi i ka bërë kësaj të fundit.

Luana shkruante se “Une , motrat dhe Mami ja kemi dedikuar gjithmone kete kenge njera tjetres” e na ftonte ta shijojmë.

Por teksa ka publikuar sot pamje nga paskuintat e xhirimeve të klipit, që e ka bërë në mal, ka pasur edhe një incident.

Asaj nuk i ikte këpuca nga këmba, teksa i duhej të ecte zbathur për shkak të terrenit malor. Shikojeni videon ketu