Në pritje të fëmijës, Almeda Abazi kthehet në Tiranë për arsyen e veçantë

Modelja dhe aktorja e njohur shqiptare, Almeda Abazi, e cila është në pritje të fëmijës së saj, ka ardhur në Tiranë/

Arsyeja është mjaft e veçantë.

Ajo ka takuar familjarët dhe gjyshin e saj, me të cilin ka publikuar një foto në rrjete sociale.

“Ai do të jetë një stërgjysh i shkëlqyer së shpejti.”- ka shkruar Almeda krahas pozës së publikuar.