Nëna e dy fëmijëve ka nevojë urgjente për ju, mos t’i lëmë dy yje jetimë. Sëmundja po përparon

Gruaja që shihni në foton më poshtë quhet Rajmonda Leka dhe është nga Lushnja.

Nëna e dy fëmijëve 3 dhe 10 vjeç e ka të nevojshme në mënyrë urgjente të kurohet, por familja nuk e disponon shifrën e parave që i duhet.

Prej shtatë muajsh Rajmonda po përballet me sëmundjen e rëndë, që quhet Leuçemi meloide e cila pak nga pak po i kthehet në Leuçemi akute.

APELI:

Rast Urgjent!
Rajmonda Leka nena e dy femijeve 3 dhe 10 vjec! Kerkon ndihmen tuaj! Vuan nga nje semundje gjaku shkatrruese Leucemi meloide prej shtat muajsh dhe kjo semundje po i kthehet ne leucemi akute!!!!!
Transplanti i gjakut kushton shume por pamundesia e saj dhe shendeti nuk ja mundeson mbledhjen e shumes te kerkuar!
Ju lutem te behemi bashke e tja shpejtojme jeten kesaj nene qe do te jetoj si te gjithe nenat e tjera eshte vetem 30 vjec e te rrisi femijet e saj sepse kan shume nevoj per te!