“Nëse do lije Gazetarinë çfarë do zgjidhje?”. Jonida Shehu habit fansatModeratorja e njohur e ‘Top Channel’,  Jonida Shehu ka zbuluar në Instastory për ndjekësit profesionin në të cilin do të ishte duke punuar nëse do të mundte ta ndërronte karrierën dhe të niste diçka nga e para.“Drejtësi”, ka shkruar Shehu në postimin në ‘Instastory’, duke treguar se e pëlqen shumë këtë degë.