Ngjarje e rëndë në mes të qytetit, i riu në l.uftë me jetën

Nuk ka shumë minuta që një ngjarje e rëndë e ka t.ronditur kryeqytetin.

Sipas bluve, raportohet për një konflikt që ka përfunduar me përdorimin e mjeteve të ftohta prerëse e si pasojë një i ri është lënduar.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Forsina Plaku”, ku i plagosur ka mbetur një i ri 25-vjeç.

Njoftimi i plotë i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Në rrugën “Frosina Plaku”, dyshohet se gjatë një konfkikti për motive të dobëta shtetasi E.K, ka plagosur me mjet prerës shtetasin S.Gj, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shërbimet e Policisë po punojnë për kapjen e shtetasit E.K.