Ngjarje e rëndë/ V.des papritur 22 vjeçari që kishte dalë që në mëngjesNje ngjarje e rende ka ndodhur mengjesin e sotem ne Kurbin.Shtetasi R.Z.,22 vjeç, banues në Laç, ka gjetur v.dekjen .Informacion paraprak

Në aksin rrugor Laç-Patok ,drejtuesi i mjetit tip “Opel” shtetasi R.Z.,22 vjeç,banues në Laç, Kurbin ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga ,ku për pasojë ka gjetur v.dekjen .

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.