Ngjarje e rëndë/ V.r.et gruan dhe dy vajzat, polici ia heq vetes pastaj. Zbulohen detajet e para

Një person i ka marre jeten gruas se tij dhe dy vajzave, pastaj i jep fund edhe jetes se tij. Ngjarja e rende ka ndodhur gjate nates ne Itali.

Burri ishte oficer ne policine e b u rgjeve, e i mori jeten gruas 54-vjeçare dhe dy vajzave te tij, Miriana, 12 vjeç dhe Valentina, 18 vjeç.

Sipas informacioneve paraprake, autori pas ngjarjes njoftoi policine dhe ia hoqi vetes.

Edhe pse po dergohej ne spital, ai humbi jeten, pak pasi po e transportonin me ambulance.

Policia ka bere me dije se autori eshte ndihmës shefi i policisë së burgjeve, 53-vjecar. Nga hetimet ne banese ka rezultuar se ai e ka kryer ngjarjen nderkohe qe gruaja dhe vajzat ishin ne shtrat. Ne banese nuk eshte gjetur asnje shenim apo mesazh i lene nga burri qe mund te ndihmoje per zbardhjen e shkakut.