“Ngrita këmbën dhe…”/ Ju grisën pantallonat, Lei Kraja flet për in.cidentin në mes të stadiumit: Kisha dhe intervista

Moderatorja e njohur e sportit, Lei Kraja është një ndër personazhet që përflitet shpesh në shoëbizzin shqiptar për jetën e saj.

Teksa ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin “Why Not” në Rtv Ora me Roza Latin. Në lojën që moderatorja bën zakonisht me të ftuarit e saj “E kam bërë, nuk e kam bërë kurrë”, Lei ka treguar edhe një rast mjaft të sikletshëm që ka ka kaluar gjatë kohës që ka qenë në emision.

 “A iu janë grisur rrobat në rrugë ose në transmetim?”-ka pyetur Roza.