Një ditë pasi e ëma i ndërroi jetë, modelja e njohur zhvishet dhe nxjerr fotot e n.xehta

U kthye në punë direkt, një ditë pas v.d.ekjes t.r.agjike të nënës së saj Christine në moshën 64 vjecare.

Modelja Dmi Rose, 24 vjece, ka vazhduar fotoshuting duke nxjerrë në pah format e saj që të lënë pa frymë me bikini, teksa pozoi për fotografët për fushatën e saj të fundit të markës që po reklamon.

Ajo falënderoi ndjekësit për ngushëllimet dhe dashurinë që i kishin dhënë, e më pas postoi disa foto me bikini ngjyrë ari, ku tregoi format e saj të mrekullueshme.