Njihuni me vajzen e Gjyste Vulaj, ajo poston të pasmetGjyste Vulaj eshte njera prej kengetareve me te njohura dhe te dashura ne publikun shqiptar, ajo prej disa vitesh eshte ne tregun e muzikes, por asnjehere nuk e ka treguar vazjen e saj. Rosana Vulaj eshte vajza e Gjyses Vulaj.Rosana është 21 vjec, por ka linja mjaftë tërheqese, në mengjesin e sotëm Rosana ka publikuar disa f0.to ne Instagram ku ka treguar te pasmet e saj…