Nuk e kishim parë asnjëherë, zh.vishet “Ami” e Ermal Mamaqit

Amarda Toska është një ndër femrat më të komentuara në media.

Ajo prej disa vitesh është e martuar me Ermal Mamaqin.

Së fundmi, çifti kanë nisur pushimet dhe ndodhen prej disa ditësh në Belek të Turqisë.

Mirëpo, ajo që ra në sy të të gjithëve në Insagramin e Amit janë fotot e publikuara me bikini, pasi bukuroshja është shumë e rezervuar.

Edhe këtë herë, moderatorja ka zgjedhur një pozicion sa më të ‘fshehtë’, me pamje nga lart.