Nuk është shaka, Flor Mumajesi shpërthen në lot pas të papriturës: Vendimi më i vështirë i jetës sime

E vështirë për t’u besuar dhe shumë e trishto për të gjithë fansat e tij, por Flor Mumajesi sapo dha një lajm të keq…

Përmes disa postimeve në rrjete sociale, Flori ka njoftuar se po mendon seriozisht që të shkëputet nga muzika, dhe pse është vendimi më i vështirë i jetës së tij.

“Vendimi më i vështirë i jetës, të shkëputem nga muzika…Dhe më vijnë shumë mesazhe që mi mbushin sytë me lot. Nuk jam dorëzuar ende edhe pse shpeshherë e mendoj vërtet. Ju dua. E vërteta e pamundur”, shkruan Flori.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur me këngëtarin, e ndërsa kujtojmë se kjo periudhë është një ndër më të suksesshmet për të.

Lexo edhe: