Nuk i lënë gjë pa thënë/ Lidhja me Redjan Rrajën, ma.s.akrohet nga ndjekësit Kejvina

Modelja e njohur shqiptare Kejvina Kthella është gjendur sot para një lumi komentesh nga ndjekësit e saj në instagram.

Ndjekës kanë dhënë mendimin e tyre në lidhje me bërjen publike të lidhjes sentimentale të kësaj të fundit me një person me preçedentë penalë si Redjan Rraja.

Kejvina ka postuar një foto mjaft se*ksi dhe fansat e kanë ‘ma.sa.kruar’ në komentet duke e quajtur një ‘turp’ lidhjen e saj me 34-vjeçarin e arrestuar për atentatin ndaj prokurorit Ndoja.

Ja disa nga komentet

“o zogu aper ket frizur tmbajten 10 or ne prokurori; “Na jep ndonje sqarim ne lidhje me qendrimin tuaj prej 10 oresh ne ambientet e drejtorise ”

“Te nxorren prej komisarjati ty,”

“Kur të ndash mendjen për ngjyrën e flokëve trego dhe çfarë të lidh me Redjan Rrajën,”

“Moj Kejvina pse nuk e shpjegon çfarë të lidh me një burrë të martuar, mos vallë këtu është edhe burimi i luksit,”

Lexo edhe: