“Nuk jam më pjesë që prej korrikut”, moderatorja e Top Channel bën lëvizjen e papritur

Mesa duket paska gjetur se kush janë prioritetet e saj në jetë.

Moderatorja Dojna Mema ka lajmeruar se ka levizur nga radio.

‘Nuk je në radio këtë sezon?’, ka pyetur një ndër ndjekësit e Dojnës që ka vënë re mungesën e saj në ‘Top Albania Radio’.

Që nga muaji Korrik, nuk e kemi dëgjuar dhe ajo ka zbuluar më në fund arsyen.

“Që prej korrikut nuk jam më pjesë e radios. Erdhi si zgjedhje personale. Ndonjëherë është e rëndësishme të kuptojmë cilat janë prioritetet e vërteta në jetë.”– ka shkruar Dojna.