Nuk kanë fund aksidentet, 3 automjete përplasen në Elbasan, ja detajet

Tre makina janë përfshirë në një aksident pak çaste më parë në Elbasan.

Ngjarja ka ndodhur konkretisht në Xibrakë, ku mendohet se shkak i aksidentit janë bërë reshjet e dendura, por dhe shpejtësia me të cilën po udhëtonin automjetet.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar e as dëme materiale.