Nxjerr pamjet e kristalta, Rama mahnit shqiptarët, uaa sa bukur, publikohet VIDEO e rrallë

Kryeministri Edi Rama ka zbuluar sot pamjet e kristalta të lumit të Shalës, me anë të një video në rrjetin social Facebook, duke e promovuar si atraksion turistik.

“MIRËMËNGJES

dhe me këto pamje të kristalta nga lumi i Shalës, ju uroj një fundjavë të mbarë”- shkruan Rama.

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/275419063680672/