“O çuna, pushoni, iu q**sha r…”! Gazetarja shqiptare lë nam në transmetim live

Disa here kemi bere lajme argetuese nga mediat e huaja ne te cilat jane shfaqur ne momente te sikletshme gazetare apo personazhe te tjere te njohur.

Por kete here behet fjale per nje gazetare shqiptare.

Ky moment po shpërndahet me shpejtësi në media e rrjete sociale, dhe behet fjale per gazetaren shqiptare, Marsela Topi, e cila ka shpërthyer në fjalor banal, në transmetim live.

Moderatorja ka qenë duke drejtuar emisionin “Fakt Plus”, në Tv Apollonia, në Fier, teksa iu është drejtuar djemve te regjia, duke iu kërkuar të ruajnë qetësinë.

Por, fjalori i gazetares nuk është aspak normal:

“O çuna, po pushoni o ia qif*ha ropt”.

Të ftuarit në studio po flisnin për vendimin e Këshillit Evrpian për mos hapjen e negociatave të Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut me BE.