‘O dhëmbë-kalbur’, “ti të ha m*në”/ Shp.ërthen keq sh.erri mes Noizy-t dhe gazetares

Ka shp.ërthyer një debat virtual mes reperit Noizy dhe gazetares së njohur, Dasara Karaiskaj.

Ka qenë Noizy i pari që e ka quajtur gazetaren ‘dhëmbë-kalbur’, por menjëherë Dasara ka reaguar me anë të një shprehje të urtë të Dritëro Agollit.

“Ta kesh mik të prish punë, ta kesh armik të ha m*në”, shkruan Desara.

Mesa duket krisja dhe debatet mes tyre vijojnë ende.

Lexo edhe: