O sa e trishtë, humb jetën pak para martesës 30-vjeçarja, policia jep detajet e para: Ishte shtatzanë

Kur te gjithe prisnin te festonin dhe nje gezim i madh kishte perfshire ata te dy, familjet e te afermit, një ngjarje e rende i ka kthyer nga dasma ne m.ort.

Një 30 vjecare ka gjetur v.d.ekjen teksa ishte duke ecur për në altar.

Jessica Guedes, ishte gjashtë muajshe shtatëzanë , në momentin kur ka pësuar një atak dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Gjatë rrugës për në kishë ku do të kryente ceremoninë ,ajo u shpreh se nuk po ndihej dhe aq mirë ,kishte dhimbje në qafe dhe ndjente ankth.

Më pas në momentin që po ecte drejt altarit, e reja humbi ndjenjat dhe u shpall në vdekje klinike sapo arriti në spital. Fatmirsisht, mjekët arritën të shpëtonin fëmjën e paralindur të saj, dhe ai ndodhet në gjendje jashtë rrezikut për jetën.