O Zot çfarë po ndodh? Gruaja hidhet nga kati i tretë

Një ngjarje shumë e rëndë raportohet të ketë ndodhur ditën e sotme në Selenicë të Vlorës.

Një grua është hedhur nga ballkoni i katit të tretë të pallatit. “Rreth orës 20:15, në Selenicë të Vlorës dyshohet se është hedhur nga ballkoni i banesës së saj (kati II) 70-vjeçaria S.N, e cila u dërgua në Spitalin Rajonal në gjendje të rëndë shëndetësore. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave”, njoftoi policia.